ارتباط با ما/CONTACT US

به صفحه ارتباط با ما خوش آمدید! 

در این بخش می‌توانید به راحتی با واحد فروش قالی فرشان ارتباط بگیرید و تمامی سوالات خود را بپرسید، همکاران ما منتظر شما هستند. در بخش ارتباط با ما می‌توانید با مشاوره‌ای همه جانبه از تمام شرایط ما مطلع شوید و با خیال راحت به خرید خود بپردازید.

اگر دوست دارید نمونه کارهای ما را بیشتر ببینید می‌توانید از آدرسهای فضای مجازی که برایتان در همین صفحه ارتباط با ما گذاشته‌ایم، استفاده کنید و وارد صفحه‌های ما شوید و هر آنچه که می‌خواهید را بدانید و ببینید و لذت ببرید.

اگر به دنبال اطلاعات بیشتری هستید می‌توانید وارد سایت هلدینگ “نــا” شوید و به مجموعه بزرگ ما سر بزنید تا متوجه شوید قالی فرشان فرزند کیست؟!

از اینجا وبسایت هلدینگ “نــا” را مشاهده کنید.       

آدرس دفتر

کاشان، خیابان شهید رجایی، کوچه قدمگاه، ساختمان ترنج، طبقه سوم

آدرس نمایشگاه

کاشان، بلوار راوند، ابتدای ورودی شهرک صنعتی راوند، اولین نمایشگاه سمت چپ، نمایشگاه بزرگ قالی فرشان

تلفن تماس

03155444691
09132641068

فروشگاه قالی فرشان، ارتباط با ما
فروشگاه قالی فرشان، ارتباط با ما
اطلاعاتی درباره‌ی ما

برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید.

خرید فرش CONTACT US

خرید از قالیفرشان، بزرگترین شهر فرش مجازی ایران

فروشگاه اینترنتی قالی فرشان با طیف گسترده ای از فرش های ماشینی و دستباف

فرش یکی از ویژگی های تغییر ناپذیر هر اتاق است.  آنها هستند که فضای مناسب را به ما می دهند، فضا را دنج و راحت می کنند، شرایط مطلوبی را برای کار سازنده ایجاد می کنند یا به آرامش پس از یک روز سخت کمک می کنند. بیشتر و بیشتر مشتریان می https://www.ghalifarshan.com/shop/خواهند در یک فروشگاه آنلاین سفارش دهند، زمانی که می توانید در وقت آزاد خود پشت رایانه بنشینید، فرش را در عکس بچینید و با آرامش فرشی را که دوست دارید خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی دارای کاتالوگ بزرگی از فرش است: هم فرش منزل و هم فرش اداری موجود است.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من