وبلاگ قالی فرشان BLOG

بلک فرایدی فرش

فهرست مطالب

5
(2)

بلک فرایدی فرش: تخفیف ویژه و خرید استثنایی فرش

به مجله فرش آنلاین قالیفرشان خوش آمدید، هیجان زده ایم تخفیف ویژه قالیفرشان بر روی کالکشن فرش کاشان را به مناسبت بلک فرایدی یا جمعه سیاه اعلام کنیم! در ابتدا بیاید با حراج بلک فرایدی آشنا شویم. سپس پیشنهاد منحصر به فرد بلک فرایدی را بر گستره بزرگ فرش های قالیفرشان برای شما معرفی می کنیم! قطعا این بزرگترین حراج فرش خواهد بود.

همراه ما باشید. کشف کنید که چطور می شود در این رویداد سالانه از تخفیف های ویژه فروشگاه های مختلف در داخل و خارج از ایران بهره برد. این یک حراج استثنایی است برای خریدی هوشمندانه و به صرفه!

بلک فرایدی با فرش - تخفیف ویژه خرید فرش کاشان

بلک فرایدی با فرش در فروشگاه قالیفرشان

بلک فرایدی چیست؟

بلک فرایدی (Black Friday) یا جمعه سیاه یکی از فرهنگ های رایج کشور آمریکاست که در سالهای اخیر به شدت رواج یافته و در سراسر جهان محبوب شناخته شده است. بلک فرایدی اولین بار در سال 1952 در آمریکا به رسمیت شناخته شد. بعد از آن هرساله در آخرین پنجشنبه ماه نوامبر، یعنی روز بعد از مراسم شکرگزاری و پیش از تعطیلات کریسمس و سال نوی میلادی بلک فرایدی برپا می شود.

امروزه بلک فرایدی در ایالات متحده به یک پدیده فرهنگی تبدیل شده و هر ساله خریداران بیشتری را جذب این موج تخفیف و حراج می کند. در سایر نقاط جهان نیز کسب و کارها در این روز تخفیف هایی ارائه می دهند.

تخفیف بلک فرایدی

به گزارش tidio، در بلک فرایدی میزان تخفیف بر روی محصولات تا 70 درصد پایین تر از قیمت اصلی گزارش می شود. این تخفیف بر روی انواع کالا ها از جمله لوازم خانگی، دستگاه های هوشمند و دیجیتال، پوشاک و… اعمال می شود و هزینه ارسال نیز در بیشتر موارد رایگان است.

میزان خرید و فروش در جمعه سیاه سالانه رشد بیشتری دارد و اطلاع رسانی بین افراد از عوامل اصلی آن است؛ اینطور که گزارش شده است، در هفته منتهی به بلک فرایدی میزان ارسال پیامک بین افراد و سفر به مرز های آمریکا افزایش می یابد.

بلک فرایدی با فرش - تخفیف ویژه خرید فرش کاشان

تخفیف ویژه خرید فرش

تاثیرات اقتصادی بلک فرایدی

بلک فرایدی یک رویداد خرید محبوب در ایالات متحده و قاره آمریکا و بعد در اروپا و آسیا شناخته می شود و افراد از تخفیفات ویژه این روز برای خرید اقلام با هزینه کمتر استفاده می کنند. طبق گزارش ها در این روز سفر به آمریکا از کشورهای همسایه اش تا حد زیادی افزایش پیدا می کند؛ همینطور خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی آمازون، ای بی و غیره نیز تا حد زیادی افزایش پیدا می کند.

تصور کنید تمام سال در انتظار خرید یک کالای خاص هستید که در بلک فرایدی به قیمت استثنایی به فروش می رسد و یا کالای نسبتا پس انداز و صرفه جویی در بودجه همچنان قادر به تهیه آن نیستید. فقط کافی است منتظر بلک فرایدی و تخفیفات بی نظیرش باشید تا اقلام موردنیاز خودتان یا هدایای شب کریسمس را خریداری کنید.

تأثیرات اقتصادی بلک فرایدی می‌تواند در ابعاد متفاوتی از اقتصاد بروز کند.

1. افزایش فروش: بلک فرایدی یک رویداد حراجی _ تبلیغاتی است که به معنای افزایش فروش برای فروشندگان است. این رویداد سبب افزایش تقاضا و در نتیجه افزایش فروش و درآمد می شود.

2. رشد تجارت الکترونیکی: در کنار فروش حضوری، این رویداد می‌ تواند به توسعه فروشگاه‌ های آنلاین و افزایش ترافیک و تجارت الکترونیکی در کشورها کمک کند.

3. ایجاد اشتغال: با افزایش فروش و تقاضا در رویداد بلک فرایدی، نیاز به نیروی کار برای پردازش سفارشات و ارائه خدمات مربوطه نیز افزایش می‌ یابد که همین موضوع سبب ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری می شود.

4. تحرک در بخش‌ های مختلف اقتصاد: بلک فرایدی معمولاً به صورت گسترده در بخش‌ های مختلف اقتصاد از جمله خرده‌ فروشی، حمل و نقل، تولید و سایر خدمات مربوطه کمک می کند.

5. تغییر الگوی خرید: حراج بلک فرایدی در الگوی خرید مردم تاثیرگذار است. مصرف‌ کنندگان منتظر تخفیف بیشتر هستند و در این رویداد بیشتر خرید می کنند که زمان و میزان خرید نزدیک سال نوی میلادی را افزایش می دهد.

6. افزایش وام‌ دهی: برخی بانک‌ ها و موسسات مالی ممکن است به منظور تشویق مصرف در این رویداد خدمات وام‌ دهی با شرایط ویژه ارائه دهند. این می‌ تواند تقاضا را افزایش داده و اقتصاد را تحریک کند.

به طور کلی، بلک فرایدی تأثیرات متنوعی در اقتصاد دارد از جمله افزایش فروش، رشد تجارت الکترونیکی، ایجاد اشتغال و تحریک بخش‌ های مختلف اقتصاد. این رویداد می‌تواند به تقویت اقتصاد کمک کند، اما نیاز به بررسی دقیق‌ تر و توجه به جزئیات اقتصادی هر کشور دارد.

بلک فرایدی از لحاظ اقتصادی برای هر دو طرف فروشنده و خریدار دارای سود زیادی است. به خصوص برای خرده فروشان! در سال های اخیر، خرید آنلاین نیز به بخش مهمی از رویداد بلک فرایدی تبدیل شده است. خرده فروشان به صورت آنلاین محصولات خود را به فروش می گذارند و این امکان را به مشتری می دهند که به راحتی در منزل بنشیند و از حراج ویژه بلک فریادی هم جا نماند. این امر منجر به افزایش دوشنبه سایبری شده است که در دوشنبه پس از بلک فرایدی اتفاق می افتد و بر فروش آنلاین تمرکز دارد.

بلک فرایدی با فرش - تخفیف ویژه خرید فرش کاشان

بلک فرایدی با فرش

جمعه سیاه در ایران

در ایران بلک فرایدی تا 10 سال آینده مصادف با روز جمعه اوایل آذر خواهد بود. امسال هم در ایران بلک فرایدی 2023 یا همان 1402 مصادف است با روز جمعه 3 آذر. خریداران ایرانی می توانند از سایت هایی نظیر آمازون آمریکا، آمازون امارات و آمازون ترکیه، همینطور سایت علی بابا تجربه یک خرید استثنایی از بلک فرایدی را داشته باشند.

جنون بلک فرایدی

در کنارز تمام مزایا و فرصت های بی نظیری که حراج بلک فرایدی در جهت پس انداز مالی و صرفه جویی در هزینه ها ارائه می دهد، در مقابل می تواند منجر به خرید تکانشی و افزایش هزینه ها نیز شود. بهتر است خریداران بودجه معینی کنار بگذارند و خرید خود را اولویت بندی کنند تا از هزینه اضافی کاسته شود و اصطلاحا در دام جنون بلک فرایدی نیفتند.

سایبر ماندی چیست؟ - بلک فرایدی با فرش - تخفیف ویژه خرید فرش کاشان

سایبر ماندی چیست؟

سایبر ماندی چیست؟

سایبر ماندی یا یا دوشنبه سایبری مخصوص فروش آنلاین و فروشگاه های اینترنتی است و در دوشنبه بعد از بلک فرایدی برگزار می شود. خریداران در سراسر جهان یک خرید اینترنتی فوق العاده را در سایبر ماندی تجربه می کنند. سایبر ماندی از پرفروش ترین روزهای خرید و فروش آنلاین بشمار می رود و به تاکید مزایای خرید اینترنتی از جمله: صرفه جویی در وقت و هزینه، تنوع در انتخاب از میان برندها و فروشگاه های مختلف، استفاده از تخفیف‌ ها و پیشنهاد های ویژه، صرفه‌جویی در وقت و هزینه، امکان مقایسه قیمت ها، امکان انجام خرید بین‌ المللی و… اشاه می پردازد.

تخفیف خرید فرش در قالیفرشان – ویژه بلک فرایدی

در فروشگاه آنلاین فرش قالیفرشان نیز جمعه 3آذر و بلک فرایدی تخفیف ویژه فروش فرش برگزار می شود و از تمامی علاقمندان و مشتریان گرامی دعوت می شود تا از کالکشن نفیس ما دیدن کنند و هر تخته فرش کاشان را با تخفیف ویژه 10% به خانه ببرند. خرید ویژه با تخفیف بی نظیر در انتظار شماست در بلک فرایدی فرش قالیفرشان!

با توجه به اینکه ایران مهد فرش است هنوز هم بسیاری از ایرانی ها در مورد انواع کالای ایرانی و محل بافت آنها اطلاعاتی ندارند و نمی‌دانند که بهترین فرش را از کجا تهیه کنند ما بهترین مکان برای خرید فرش را به شما معرفی می‌کنیم. با قالی فرشان همراه باشید. مواد اولیه و الیاف به‌کار رفته تعیین کننده جنس، دوام، ماندگاری و عملکرد فرش خواهد بود، پس با خرید از قالیفرشان میتوانید از کیفیت فرش مطمئن باشید.

اگر مایلید جذابیت فضای شما با یک فرش منحصر به فرد دوچندان شود، گرما و آسایش را به زیر پایتان احساس کنید و لمسی از شکوه اشرافی به محیط خود اضافه کنید، کالکشن قالیفرشان مطمئناً نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. با جستجو در فروشگاه، تنها با یک کلیک قطعه ای شگفت انگیز از فرش کاشان را به منزل ببرید

  فروشگاه قالیفرشان 🛒   

10 فروشگاه فرش دستباف - خرید فرش کاشان

فروشگاه فرش آنلاین قالی فرشان

منابع
wiki/Black_Friday
Britannica

چقدر این مقاله برای شما مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کن

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز 2

اولین کسی باشید که امتیاز میدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من