خرید حضوری فرش از قالی فرشان

در مجموعه قالیفرشان رفاه حال مشتریان عزیز همواره در اولویت بوده و هست. ما درک می کنیم که برخی افراد ممکن است ترجیح دهند در کنار خدمات سفارش آنلاین، تجربه خرید سنتی‌، به صورت حضوری و در نمایشگاه را نیز داشته باشند. با افتخار اعلام می داریم که امکان بازدید از نمایشگاه قالیفرشان برای عموم عزیزانی که مایل به خرید حضوری، لمس و مشاهده تمامی محصولات و دریافت مشاوره حضوری از تیم کارشناس قالیفرشان پیش از خرید می باشند، فراهم شده است.

📌 نشانی : آران و بیدگل، شهرک سلیمان صباحی، اصلی یکم، فرعی پنجم، بعد از میدان شهدای کارگر
🗓 زمان بازدید از نمایشگاه شنبه تا پنجشنبه، 7/30 الی 15/30 بعد از ظهر می باشد

(نکته: پس از ورود به نمایشگاه حتما ذکر کنید که از طرف سایت قالیفرشان، به نمایشگاه مراجعه کرده‌اید تا شامل تخفیف های سایتی شوید.) 

در نمایشگاه بزرگ قالیفرشان محیطی صمیمی برای خریداران محلی و  مسافران، از راه دور و نزدیک، که به قصد مشاهده محصولات و خرید به نمایشگاه قالیفرشان تشریف فرما می شوند، فراهم شده است. 

خریداران گرامی در کنار پرسنل باتجربه قالیفرشان می توانند به سادگی از میان صدها کالکشن متنوع فرش ماشینی کاشان، محصول موردنظر خود را انتخاب و خریداری نمایند. همچنین تیم کارشناسی قالیفرشان آماده پاسخگویی به هرگونه سوال و ابهام شما خواهند بود. کارکنان ما دلسوزانه و تمام وقت در کنار شما هستند تا در پیدا کردن فرش و کفپوش مناسب موردنیاز، با توجه به سبک و سلیقه و براساس محدوده مالی که در نظر دارید، به شما کمک کنند.

یک خرید حضوری آسوده، در نهایت اطمینان و رضایتمندی را با بزرگترین فروشگاه آنلاین فرش جهان قالیفرشان، تجربه کنید.

 

10 فروشگاه فرش دستباف - خرید فرش کاشان
خرید حضوری - خرید فرش کاشان - فروشگاه قالیفرشان