خرید پته کرمان و گلیم دستباف

خرید پته کرمان و گلیم دستباف : وسعت بیکران هنر در سرتاسر ایران پهناور افتخاری است برای یکایک ما و وظیفه هرکدام از ماست که اول خود با تمدن کهن و هنر فاخر ایران زمین آشنا باشیم و سپس به جهانیان بشناسانیم و مفتخر باشیم از سرمایه جاویدان روح آدمیزاد که هنر است، و هنر نزد ایرانیان است و بس. کرمان از خاستگاه های هنر ایران است و به جز اینکه از قطب های فرش بافی ایران به شمار می رود در پته دوزی نیز قدرتمند عمل کرده است.

امروزه اکثر مردم با واژه گلیم آشنایی دارند و می دانند گلیم نوعی بافت بدون پرز است که مانند قالی گره و پرز بلند ندارد، در بافت آن هر چه نخ نازک تر و لطیف تر باشد محصول مرغوب تر است. اما پته که دانستنی ها راجع به آن زیاد و کمتر شناخته شده بین مردم است و محصولی زیبا و شگفت انگیز که مختص کرمان است و هنر دست بانوان این دیار است.

از این رو تیم قالی فرشان تصمیم گرفت برای شناساندن بیشتر این هنر به مردم عزیز کشور، بخش پته کرمان را به این سایت اضافه کند. همچنین شما میتوانید در وبلاگ ما، مقاله کشف زیبایی و شکوه قالی کرمان را مطالعه کنید تا اطلاعات خود را تکمیل کنید.

پته کرمان

در ادامه تصاویری را مشاهده میکنید که اولین آنها مربوط به گلیم دستباف و باقی از هنر پته دوزی اینگونه تشکل یافته اند. اگر مایل به خرید باشید فقط کافیست کد درج شده در زیر هر تصویر را برداشته و با شماره 09392795654 تماس گرفته و سفارش خود را ثبت بفرمایید.

نکته: به دلیل فروش بالای این محصولات و اتمام سریع آنها اگر مایل به ثبت سفارش هستید سریعا تماس گرفته و ثبت سفارش کنید، لازم به ذکر است بعد از سفارش مبلغی به عنوان بیعانه از شما گرفته خواهد شد و باقی مبلغ روز ارسال باید واریز شود، ضمنا اگر طرح مورد نظر شما موجود نباشد به شما اطلاع داده خواهد شد که در صورت تمایل برای ثبت سفارش چند روز طول میکشد تا محصول دوخته و ارسال شود.

نکته حائز اهمیت دیگر اینکه برخی طرح ها ممکن است کاملا شبیه سفارش ثبت شده شما نباشند و در جزییات کمی متفاوت باشند. 

گالری گلیم دستباف

سایز ۱ در ۲

گالری پته کرمان