مقررات بازگشت و استرداد

10 فروشگاه فرش دستباف - خرید فرش کاشان

مقررات بازگشت کالا و استرداد مبلغ خرید فرش

به فروشگاه بزرگ فرش آنلاین قالیفرشان خوش آمدید،
در فروشگاه اینترنتی قالیفرشان، ما ارائه محصولات با کیفیت و خدمات برتر مشتریان را در اولویت قرارداده ایم.

با عنایت بر وضع مقررات بازگشت و استرداد سایت های فروشگاهی، لازم به ذکر است که مشتریان گرامی توجه داشته باشند در فرآیند فروش فرش و انواع کفپوش، هیچگونه امکان بازگشت کالای خریداری شده وجود نخواهد داشت و مبلغ استردادی تحویل نخواهد شد مگر در شرایط ویژه، که در ادامه، خدمت شما توضیح داده می شود.

در مجموعه قالیفرشان، تعهد ما در ارائه محصولات باکیفیت، همراه  با بازبینی دقیق توسط کارشناسان قالیفرشان، قبل از تحویل هر فرش به درب منزل شما آغاز می‌ شود. لازم به ذکر است این پروسه نظارت بر تایید سلامت کالا بسیار موشکافانه و دقیق انجام می شود و هیچ نگرانی مبنی بر معیوب بودن فرش یا کفپوش شما وجود نخواهد داشت، مگر احتمال آسیب کالا در مسیر تحویل و بنابر بروز حادثه.

برای ایجاد یک تجربه خوب و مطمئن از خرید فرش به صورتی اینترنتی، ویژگی تمامی فرش ها به طور دقیق در فروشگاه قالیفرشان قید شده است اعم از: تصاویر فوق العاده باکیفیت از طرح و رنگ فرش، تراکم و شانه، متراژ فرش و…

   فروشگاه قالیفرشان 🛒   

در صورت وجود هرگونه ابهام یا پرسش با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.
خدمات برقراری تماس ویدئویی و بررسی فرش نیز به خواسته مشتری انجام خواهد گرفت.
لطفا پیش از خرید به دقت انتخاب خود را بررسی کرده و از آن مطمئن شوید.
تیم قالیفرشان صبورانه شما را همراهی خواهد کرد.

 

اگر پس از ثبت سفارش و پیش از تحویل بسته از تصمیم خود منصرف شده اید و قصد بازگشت فرش را دارید، سریعا به تیم ما اطلاع دهید.
اگر فرش دریافتی شما آسیب دیده یا معیوب است، تیم ما آن را با یک تخته جدید از همان طرح جایگزین خواهیم کرد. فقط کافیست ظرف ۲۴ ساعت پس از تحویل با تیم پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید و مشکل را گزارش دهید تا فرآیند جایگزینی آغاز شود.
تیم قالیفرشان با دلسوزی و صبوری همراه شماست.

 

از انتخاب قالیفرشان و خرید شما متشکریم.
تلاش ما در این مجموعه ارائه محصولات و خدمات استثنایی به مشتریان گرامی می باشد.

 

 • مقررات بازگشت و استرداد فروشگاه قالیفرشان تا 24 ساعت اعتبار دارد. بدین معنا که اگر از تاریخ خرید شما 24 ساعت گذشته باشد، قادر به ارائه استرداد کامل یا جایگزنی کالا نخواهیم بود.
 • برای ارجاع، محصول شما نباید به هیچ وجه استفاده شده باشد وباید دقیقا شرایط اولیه به هنگام تحویل را دارا باشد. همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد.
 • برای تکمیل ارجاع کالای خود، باید رسید یا فاکتور خرید را تحویل بدهید.
 • شما نباید کالای خریداری شده را به تولید کننده اصلی بازگردانید و فقط می توانید به فروشگاه ما گزارش دهید تا پیگیری لازم انجام گیرد.

 

استرداد

 • با دریافت درخواست بازگشت و بررسی آن توسط تیم مربوطه در قالیفرشان، شما یک ایمیل اطلاع رسانی درباره تأیید یا رد استرداد و شرایط بازگشت کالا دریافت خواهید کرد.
 • اگر بازگشت کالا تأیید شود، بازپرداخت انجام خواهد شد و مبلغی به صورت خودکار به کارت اعتباری شما، در مدت زمانی مشخص، واریز خواهد شد.

استرداد های دیر یا عدم دریافت

 • اگر هنوز استردادی دریافت نکرده اید، ابتدا حساب بانکی خود را بررسی کنید.
 • سپس با بانک مربوطه تماس حاصل فرمایید و عمل بازپرداخت را پیگیری کنید، ممکن است اعلام فرآیند استرداد کمی زمان ببرد.
 • پس از انجام این پیگیری ها اگر همچنان مبلغ استردادی خود را دریافت نکرده اید، لطفاً با ما تماس بگیرید: صفحه ارتباط با ما

تعویض
فقط در صورتیکه کالای شما معیوب یا آسیب دیده باشد، قابلیت تعویض دارد.

اگر دچار این اشکال شده اید و نیاز به تعویض کالای خود دارید، از طریق صفحه ارتباط با ما ، با تیم قالی فرشان تماس بگیرید و با راهنمایی مشاوران ما کالای آسیب دیده را به آدرس مربوطه ارسال کنید.

ارسال و بازگردانی

 • برای بازگشت محصول، باید آن را به آدرس مربوطه ارسال کنید.
 • هزینه حمل و نقل جهت بازگردانی کالا به عهده مشتری گرامی می باشد؛ مگر در شرایطی که کالا در زمان تحویل دچار عیب و نقص باشد.
 • در هر شرایط دیگری که مشتریان خواستار بازگشت کالا و استرداد مبلغ خرید باشند، باید توجه کنند که هزینه حمل و نقل در بازگشت کالا نیز قابل استرداد نیست و درصورت بازگشت مبلغ خرید، هزینه حمل و نقل برگشتی از استرداد شما کسر خواهد شد.
 • بسته به محل زندگی شما، زمانی تحویل کالای تعویضی ممکن است متغیر باشد.
 • در صورتی که قصد بازگشت فرش را دارید و به دلیل ارزش مادی بالای فرش (انواع فرش ماشینی یا دستباف) نگرانی فراوان دارید، می توانید از خدمات حمل و نقل قابل ردیابی استفاده کنید یا بیمه حمل و نقل تهیه کنید. ما تضمینی مبنی بر دریافت کالای بازگشتی شما نخواهیم داشت.
 • برای سوالات مربوط به استرداد و بازگشت، با ما تماس بگیرید

[email protected]  ایمیل
صفحه ارتباط با ما

10 فروشگاه فرش دستباف - خرید فرش کاشان