درباره گالری فرش کاشان

گالری فرش کاشان :

در بخش بالا تصاویر ۵۰ محصول برتر قالی فرشان را مشاهده می کنید که پر فروش ترین محصولات ما بوده اند و  این تصاویر برای شما در داخل گالری ما اضافه شده اند  تا شما هم از دیدن زیبایی این فرشها لذت ببرید و به وجد بیایید و در صورت جلب نظر، به فروشگاه قالیفرشان مراجعه نمایید و خرید کنید.

نمایشگاه فرش دستباف تهران ۱۴۰۲
گالری فرش کاشان

دو نماینده محترم مجموعه قالیفرشان، جناب آقای علیمهدی، مدیر فروش و موسس محترم، آقای دکتر جواد رضازاده برای بازدید از نمایشگاه عازم تهران شدند تا از این حال و هوا جا نمانده و به دیدن محصولات جدید و متنوع و ایده های برتر بپردازند و بازدید کوتاهی از غرفه ها و دار قالی های دستباف و اصیل داشته باشند.

این رویداد باشکوه، به عنوان یکی از بزرگترین رویداد های صنعت فرش در منطقه خاور میانه و در مهد و خواستگاه فرش جهان یعنی ایران، توجه تولیدکنندگان، فروشندگان و علاقه‌مندان به صنایع دستی، هنر های زیبا و فرش را به خود جلب کرد.

نمایشگاه تهران، با وجود کار آفرینان، تولیدکنندگان و بافندگان برتر، یک سکوی عالی برای نمایش جدیدترین طرح‌ و نقش ها در حوزه تولید فرش‌ دستباف بود. صدها شرکت فرش‌ از سراسر کشور در این نمایشگاه شرکت کردند و مجموعه‌ای گسترده فرش‌ دستباف ایران، کاشان و… را به نمایش گذاشتند.

از فرش‌های سنتی و قدیمی تا طرح‌های مدرن و هنری، این یک فرصت استثنائی برای طراحان جوان فرش، تولیدکنندگان، بافندگان، فروشنگان و همچنین بازدیدکنندگان بود تا با تنوع بیکران جهان فرش آشنا شوند و در پس ذهن خود ریشه کشف این هنر دستی و توسعه و پرورش آن را بپرورانند و دست آخر هنر زیبای پارسی را به سراسر جهان صادر کنند.